AFK227M10E16T-F
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - SMD - Low ESR - 220uF ±20% - 10VDC - 8.0mm Dia x 6.2mm - RoHS - Tape&Reel
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
REEL 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +