ESMM451VSN331MQ50S
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 330uF 450V 20% (25.4 X 50mm) Snap-In 10mm 2120mA 3000h 85A°C
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: ESMM451VSN331MQ50S
  • 공급자:
    Chemi-Con
  • 부품 번호:
    ESMM451VSN331MQ50S
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    200
  • Capacitance Value:
    330 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -25 to 85 °C
  • Mounting:
    Through Hole
  • Size:
    25.4 x 50 mm
  • Termination Style:
    Snap-In
  • Voltage:
    450 VDC