EEU-FC1H220
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 22uF 50V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 155mA 1000h 105°C Automotive Bag
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: EEUFC1H220
  • 공급자:
    Panasonic
  • 부품 번호:
    EEU-FC1H220
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    22 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C
  • Size:
    5 x 11 mm
  • Voltage:
    50 VDC