EEU-FC1C562L
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 5600uF 16V 20% (16 X 35.5mm) Radial 7.5mm 3150mA 5000h 105°C Automotive Bulk
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Discontinued
Bag 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: EEUFC1C562L
  • 공급자:
    Panasonic
  • 부품 번호:
    EEU-FC1C562L
    EAR99
    100
  • Capacitance Value:
    5600 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C
  • Size:
    16 x 35.5 mm
  • Voltage:
    16 VDC