- ECA-1HHG100
설명
Electrolytic Aluminum Capacitor - 10 µF - 50 V - 20% - 5 X 11mm - Radial - 2 mm - 39 mA - 1000h - 105°C.
Search Keywords: ECA1HHG100
공급자:Panasonic
부품 번호:ECA-1HHG100
공급자 표준 포장:
2000 -
Capacitance Value:10 uF
Tolerance:20 %
Operating Temperature:-55 to 105 °C
Mounting:Through Hole
Size:5 x 11 mm
Termination Style:Radial
Voltage:50 VDC