G3VM-351VY(TR05)
G3VM-351VY(TR05)
Omron Electronics
재고 보유: 2,000
최소 주문: 250
VIEW PRODUCT
Possible Replacement
G3VM-351H
G3VM-351H
Omron Electronics
재고 보유: 300
최소 주문: 10
VIEW PRODUCT
Possible Replacement
G3VM-352J
G3VM-352J
재고 보유: 110
최소 주문: 25
G3VM-351G1
G3VM-351G1
재고 보유: 1,002
최소 주문: 400
Older Equivalent
G3VM-351GL
G3VM-351GL
최소 주문: 10
Image is representational - see mfr. specs
Relay SSR 25mA 1.4V DC-IN 0.11A 350V AC/DC-OUT 4-Pin SOP Stick
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: G3VM351VY
  • 공급자:
  • 부품 번호:
    G3VM-351VY
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    125
  • Output Type:
    AC,DC
  • Maximum Output Voltage:
    350 V
  • Maximum Output Current:
    0.11 A
  • Output Device:
    MOSFET
  • Input Type:
    DC
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Circuit Arrangement:
    1 Form A
  • Dimension:
    3.7 x 4.55 x 2.1 mm