FKT26EIHQ0.032768-BAG1K
Fox Electronics
K12A Series 32.768 kHz ±20 ppm 12.5 pF -20 to +60 °C Through Hole Tuning Fork
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Reel 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +