381LX560M450H012
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 56uF ±20% - 450V - 105°C - Through Hole Snap-In - 25mm x 22mm Dia.
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
CARTON 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +