- CNX722C200FVW
CNX722C200FVW
VCC - Visual Communications Company
PMI RND 22mm LED FV Wire Red MS
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
BAG 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明
Search Keywords: CNX722C200FVW
仕様
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
部品番号:CNX722C200FVW
測定単位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8544429090
COO:MX
ECCN:EAR99
サプライヤー標準パック:
100 -
Mounting:Panel
Dimension:N/A
Type:Uni-Color
Maximum Forward Voltage per Color:28 V
Color:Red
Lens Dimensions:N/A
Intensity:2700(Max) mcd
Viewing Angle:N/A
Maximum Forward Current:20 mA