EEE-HC1V221P
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 220uF 35V 20% (10 X 10.2mm) SMD 220mA 5000h 105°C Automotive T/R
説明 +
Search Keywords: EEEHC1V221P
  • 部品番号:
    EEE-HC1V221P
    EAR99
    500
  • Capacitance Value:
    220 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C
  • Size:
    10 x 10.2 mm
  • Voltage:
    35 VDC