MXO45-3C-25M000000
CTS Corporation
MXO45 Series 5 V 25 MHz 40 mA ±50ppm°C HCMOS/TTL Clock Oscillator - DIP-14
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Tray 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +