MXO45-2C-25M000000
CTS Corporation
HCMOS/TTL Oscillator - 25 MHz - ±100ppm Stability - 5V - 40mA - -20°C to 70°C - 14-DIP - 4 Leads (Full Size - Metal Can).
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Discontinued & Replaced
Tray 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +