G3VM-101HR2(TR)
G3VM-101HR2(TR)
Omron Electronics
在庫: 2,500
最低注文: 5
VIEW PRODUCT
Possible Replacement
G3VM-101HR2(TR05)
G3VM-101HR2(TR05)
Omron Electronics
在庫: 734
最低注文: 5
VIEW PRODUCT
Possible Replacement
G3VM-101HR1
G3VM-101HR1
在庫: 60
Image is representational - see mfr. specs
MOS FET SSR - SPST-NO - Load 100 V 3A, 3A, 6A - Input 10mA (typ) - 6-pin SOP - -40°C to 110°C
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +