- G3VM-101HR1
G3VM-101HR1
Omron Electronics
Solid State Relay - SPST-NO (1 Form A) - AC, DC Output - 1.33VDC Input - 2A 0 to 100V Load - Gull Wing - 6-SOP (0.173", 4.40mm ...
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
End of Life: Final orders must be placed by 03/31/2027
Certificate of Compliance Guarantee
説明
Solid State Relay - SPST-NO (1 Form A) - AC, DC Output - 1.33VDC Input - 2A 0 to 100V Load - Gull Wing - 6-SOP (0.173", 4.40mm) Package.