HVA05FA50M0
SEI Stackpole
High Voltage Axial Leaded Resistor - 50 Mohms ±1% - 0.5W - 3500V Max - Thru Hole - Ammo
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Reel Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +