G7L-2A-TUB-J-CB-AC12
Omron Electronics
Electromechanical Relay 12VAC 75Ohm 25A DPST-NO (( 68.5mm 33.5mm 47mm)) Bracket General Purpose Relay
Descrizione +
Search Keywords: G7L2ATUBJCBAC12
  • Codice componente:
    G7L-2A-TUB-J-CB-AC12
  • AC Coil Voltage:
    12 V
  • Maximum Current Rating:
    25 A
  • Termination Style:
    0.25Quick Connect
  • Push to Test Button:
    Yes
  • Operating Temperature:
    -20 to 60 °C