- BK/GMA-10A
BK/GMA-10A
Eaton Electronics / Bussmann
Fuse Miniature Fast Acting 10A 125V Holder Cartridge 5 X 20mm Glass Carton CCC/CE/CSA/UL
Scheda dati ACCESSORI
Non-Compliant
Discontinued & Replaced
Bulk Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione
Search Keywords: BKGMA10A
Specifiche
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornitore:Eaton Electronics / Bussmann
Codice componente:BK/GMA-10A
Unità di misura:per Each
RoHS :No
HTS:8536100040
Supplier Standard Pack:
1 -
Type:Miniature
Fuse Size:5 x 20 mm
Acting:Fast
Current Rating:10 A
Maximum AC Voltage Rating:125 V