CD15ED680JO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 68pF (+/-) 5% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= -20 to 100ppm/°C - RoHS
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Descrizione +
Search Keywords: CD15ED680JO3F
  • Codice componente:
    CD15ED680JO3F
  • Dimension:
    11.4(Max) x 4.6(Max) x 9.1(Max) mm
  • Lead Pitch For Radial:
    5.9 mm
  • Lead Diameter:
    0.6 mm
  • Construction:
    N/A
  • Capacitance Value:
    68 pF