CD15ED680JO3F
CD15ED680JO3F
Cornell Dubilier
in magazzino: 1.024
L'ORDINE MINIMO: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CD15ED680JO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 68pF (+/-) 5% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= -20 to 100ppm/°C
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
Non-Compliant
Descrizione +
Search Keywords: CD15ED680JO3
  • fornitore:
  • Codice componente:
    CD15ED680JO3
  • Unità di misura:
    per Each
  • RoHS :
    No
  • HTS:
  • Lead Pitch For Radial:
    5.9 mm
  • Capacitance Value:
    68 pF
  • Dimension:
    11.4(Max) x 4.6(Max) x 9.1(Max) mm
  • Lead Diameter:
    0.6 mm