BRP1408P-12-CS
ICC/Intervox
Buzzers Indicator - Internally Driven - Piezo Technology - 12V - 7mA Supply - 4kHz - 80dB @ 10V, 10cm - Continuous Operating - ...
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Buzzers Indicator - Internally Driven - Piezo Technology - 12V - 7mA Supply - 4kHz - 80dB @ 10V, 10cm - Continuous Operating - PC Pins - Through Hole.