4816P-2-332LF
Bourns
Res Thick Film NET 3.3K Ohm 2% 1.28W ±100ppm/°C BUS 16-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive T/R
Description +
Search Keywords: 4816P2332LF
  • Référence:
    4816P-2-332LF
  • Circuit Designator:
    BUS
  • Number of Resistors:
    15
  • Power Rating:
    1.28 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.08 W
  • Resistance Value:
    3.3 KOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C