4816P-2-332LF
4816P-2-332LF
Bourns
en stock: 2 070
Commande min: 500
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
4816P-2-332
Bourns
Res Thick Film NET 3.3K Ohm 2% 1.28W ±100ppm/°C BUS 16-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
Non-Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 4816P2332
  • fournisseur:
  • Référence:
    4816P-2-332
  • Unité de mesure:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    IE
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Case Size:
    N/R
  • Circuit Designator:
    BUS
  • Number of Resistors:
    15
  • Number of Terminals:
    16
  • Power Rating:
    1.28 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.08 W
  • Resistance Value:
    3.3 KOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C