3362W-1-202LF
3362W-1-202LF
Bourns
en stock: 3 000
Commande min: 250
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3362W-1-202
Bourns
Res Cermet Trimmer 2K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn 2.77mm (6.6 X 4.7 X 6.99mm) Pin Thru-Hole Tube
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
Non-Compliant
Description +
Search Keywords: 3362W1202
  • fournisseur:
  • Référence:
    3362W-1-202
  • Unité de mesure:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    200
  • Resistance Value:
    2 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    6.6 x 4.7 x 6.99 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C