SMBJ90CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 90V 600W 2-Pin SMB
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
Non-Compliant
Description +
Search Keywords: SMBJ90CA
  • Référence:
    SMBJ90CA
  • Unité de mesure:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • Maximum Clamping Voltage:
    146 V
  • Family:
    CD214B-T90CA
  • Direction Type:
    Bi-Directional
  • Maximum Peak Pulse Current:
    4.1 A