CD214B-T90CALF
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 90V 600W 2-Pin SMB T/R
Description +
Search Keywords: CD214BT90CALF
  • Référence:
    CD214B-T90CALF
    EAR99
    3000
  • Direction Type:
    Bi-Directional
  • Maximum Clamping Voltage:
    146 V
  • Dimension:
    4.57(Max) x 3.94(Max) x 2.2(Max) mm
  • Family:
    CD214B-T90CA
  • Maximum Peak Pulse Current:
    4.1 A