SDR0403-221KL
Bourns
Inductor Power Wirewound 220uH 10% 1KHz 50Q-Factor Ferrite 220mA 4.4Ohm DCR T/R
Description +
Search Keywords: SDR0403221KL
  • Référence:
    SDR0403-221KL
  • Inductance:
    220 uH
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Current:
    220 mA
  • Maximum DC Resistance:
    4.4 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C