- CRGV1206F187K
CRGV1206F187K
TE Connectivity / Neohm Brand
High Voltage Thick Film Resistor - SMD 1206 - 187 Kohm (+/-) 1% - 1/8 W - 500V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Ta ...
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Reel 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述
High Voltage Thick Film Resistor - SMD 1206 - 187 Kohm (+/-) 1% - 1/8 W - 500V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel