SWS1000L-24
TDK-Lambda
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 51A 1.056KW Medical
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: SWS1000L24
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    TDK-Lambda
  • Part No:
    SWS1000L-24
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dimension:
    190 x 120 x 61 mm
  • AC Input Voltage:
    85 to 265 V
  • DC Input Voltage:
    120 to 350 V