RWS150B-28
TDK-Lambda
Enclosed AC/DC Converter - 150 W - 89.5% Efficiency - Output 28V 5.4A - 85 to 265 VAC Input.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +