CEGMJ316BB7106MLHT
Taiyo Yuden
Cap Ceramic 10uF 35V X7R 20% Pad SMD 1206 Soft Termination 125A°C Low ESR Automotive T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +