RNF18FTD976R
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 976 ohm ±1% - 0.125W - ±100ppm/°C - Axial Thru Hole - Tape&Reel
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Reel 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +