SLI250CRI
Weidmuller
Solid State Relay Input Module 250VDC Input 100mA 60VDC Output Socket Mount
+ see all
Accessories
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +