- ECW-F4334JB
Description
Cap Film 0.33uF 400V PP 5% (20 X 11.5 X 18mm) Radial 17mm 105°C Bulk
Search Keywords: ECWF4334JB
Supplier:Panasonic
Part No:ECW-F4334JB
Supplier Standard Pack:
1000 -
Voltage:400 VDC
Capacitance Value:0.33 uF
Tolerance:5 %
Mounting:Through Hole
Lead Pitch For Radial:17 mm