NEV470M35EF-BULK
NEV470M35EF-BULK
NTE Electronics
In Stock: 11
Minimum Order: 50
VIEW PRODUCT
NEV470M35EF
NTE Electronics
Cap Aluminum Lytic 470uF 35V 20% (10 X 21mm) Radial 5mm 0.33 Ohm 640mA 2000h 85°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +