PIC24FJ128GA308T-I/PT
Microchip Technology
Microcontroller - PIC XLP 24F - 16-Bit - 32MHz - 69 I/O - 128KB (43K x 24) FLASH - 8K x 8 RAM - 2 to 3.6V - 80-TQFP (12x12) - ...
Description +
Microcontroller - PIC XLP 24F - 16-Bit - 32MHz - 69 I/O - 128KB (43K x 24) FLASH - 8K x 8 RAM - 2 to 3.6V - 80-TQFP (12x12) - T&R.