PIC24FJ128GA204T-I/ML
Microchip Technology
Microcontroller - PIC XLP 24F - 16-Bit - 32MHz - 35 I/O - 128KB (43K x 24) FLASH - 8K x 8 RAM - 2 to 3.6V - 44-QFN (8x8) - T&R ...
RoHS Compliant
REEL Packaging
Description +