19101-12UL
Grayhill
Rotary Switch - 12 Position - SP12T - 15A (AC)/1A (DC) - 120VAC - 120VDC - 30° Angle of Throw - Panel Mount.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +