- VMS-300A-48
Description
AC/DC Power Supply - 1 Output Open Frame - Open Frame, Chassis Mount - 48 V, 6.25 A - 300W
Search Keywords: VMS300A48
Supplier:CUI Inc.
Part No:VMS-300A-48
Alias/AKA:VMS-300A-48
HTS:8504409530
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
25 -
Dimensions LxWxH:3 x 5 x 1.123 in