PRC60-48-S5
CUI Inc.
DC-DC Converter - 5 VDC - 12 A - 60 W - 18~75 VDC Input Range - DIP
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +