- 664-A-1003FLF
664-A-1003FLF
BI Technologies/TT Electronics
Res Thin Film NET 100K Ohm 1% 0.4W ±25ppm/°C ISOL Molded 8-Pin SOIC Gull Wing SMD Tube
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: 664A1003FLF
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:BI Technologies/TT Electronics
Part No:664-A-1003FLF
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8533210010
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
100 -
Case Size:N/R
Circuit Designator:ISOL
Number of Resistors:4
Number of Terminals:8
Power Rating:0.4 W
Power Rating per Resistor:0.1 (1/10) W
Resistance Value:100 KOhm
Tolerance:1 %
Temperature Coefficient:±25 ppm/°C