- 664-A-1003F
664-A-1003F
BI Technologies/TT Electronics
Res Thin Film NET 100K Ohm 1% 0.4W ±25ppm/°C ISOL Molded 8-Pin SOIC Gull Wing SMD Tube
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Discontinued
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: 664A1003F
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:BI Technologies/TT Electronics
Part No:664-A-1003F
Unit of Measure:Per Each
RoHS:No
HTS:8533210010
COO:MY
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
100 -
Case Size:N/R
Circuit Designator:ISOL
Number of Resistors:4
Number of Terminals:8
Power Rating:0.4 W
Power Rating per Resistor:0.1 (1/10) W
Resistance Value:100 KOhm
Tolerance:1 %
Temperature Coefficient:±25 ppm/°C