- 0ZCJ0010FF2E
0ZCJ0010FF2E
Bel Power Solutions
PTC Resettable Fuse 0.1A(hold) 0.25A(trip) 60VDC 10A 0.4W 1s 1.6Ohm SMD Solder Pad 1206 T/R Automotive
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description