ECW-U1153KC9
Panasonic
Cap Film 0.015uF 100V PEN 10% (4.8 X 3.3 X 1.4mm) Stacked 125°C T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
End of Life: Final orders must be placed by 12/26/2025
Box 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: ECWU1153KC9
规格 +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • 供应商:
    Panasonic
  • 部件编号:
    ECW-U1153KC9
  • 计量单位:
    EAR99
    3000
  • Voltage:
    100 VDC
  • Capacitance Value:
    0.015 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    4.8 x 3.3 x 1.4 mm