ECW-F6163HL
Panasonic
Cap Film 0.016uF 630V PP 3% (12.5 X 6 X 8.9mm) Radial 10mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWF6163HL
  • Part No:
    ECW-F6163HL
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.016 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    12.5 x 6 x 8.9 mm