ECQ-E1105JF
Panasonic
Cap Film 1uF 100V PET 5% (12 X 6.7 X 14mm) Radial 10mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECQE1105JF
  • Part No:
    ECQ-E1105JF
  • Voltage:
    100 VDC
  • Capacitance Value:
    1 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    12 x 6.7 x 14 mm