G2R2AULDC24BYOMI
G2R2AULDC24BYOMI
Omron Electronics
In Stock: 34
Minimum Order: 5
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
G2R-2-AUL-DC24
Omron Electronics
General Purpose Relay - DPDT (2 Form C) - 24VDC 21.8mA Coil - Contact Rating 5A - Through Hole - PC Pin.
RoHS Compliant
Discontinued
Description +