G2R2AULDC24BYOMI
Omron Electronics
General Purpose Relay - DPDT (2 Form C) - 24VDC 21.8mA Coil - Contact Rating 5A - Through Hole - PC Pin.
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Description +