PIC24FJ64GA202-I/SS
Microchip Technology
Microcontroller - PIC XLP 24F - 16-Bit - 32MHz - 21 I/O - 64KB (64K x 8) FLASH - 8K x 8 RAM - 2 to 3.6V - 28-SSOP.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
This product may require extra documentation. Shipping may be delayed 1-2 days.
Description +