HRP-150N3-24
MEAN WELL
24VDC 6.5A 156W Single Output Enclosed Ultra High Peak Power Supply with PFC Function
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +