PB-12N23P-12Q
Mallory Sonalert
Audio 9VDC 15VDC 50mA 12VDC 85dBA 1900Hz to 2700Hz Pin Through Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +